HAKKIMIZDA

EMS Bakliyat Makineleri

Ems Makine kurulduğu günden itibaren bünyesinde oluşturduğu profesyonel ekibi ve sahip olduğu hizmet ilkeleriyle kendine özgü bir kalite politikası oluşturmuş, kazandığı ulusal ve uluslararası firma kimliği ile değerli hedef kitlesi için mükemmel hizmet sunan evrensel teknolojinin sözcüsü konumundadır.

Hizmette standardizasyon ve kalite güvencesi esastır. Üstün kalite - en son teknoloji-güçlü teknik destek ve uygun fiyatlarla sektörde önemli bir konuma sahip olan Ems Makine , müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerine en uygun çözümleri geliştirmek için çalışıyor. Her aşamada müşteri memnuniyeti sağlayan Ems Makine ; hizmet sürecinde profesyonel, titiz, düzenli çalışması ve ürünlerindeki kalite ile yurtiçi ve yurtdışında güvenilir bir marka yaratmayı kendisine amaç edinmiştir.

Ems Makine , teknolojiyi yakından takip ederek, Bakliyat ve hububatın ihtiva ettiği yabancı maddelerin ayrıştırılması, sınıflandırılması ve belli standartlara göre paketlenmesine kadar olan tüm işlemleri yapan Avrupa standartlarına uygun kaliteli makine yapımı ile müşteri memnuniyetini maksimum seviyeye çıkarmayı ve en iyi hizmeti sunmayı ilke edinmiştir. Bu prensiplerle profesyonel çalışan Ems Makine , satış sonrası teknik servis hizmetiyle de hedef kitlesine tam destek vermektedir.

Deneyimli montaj ekibi ve yaygın servis ağı ile satış sonrasında da maksimum müşteri memnuniyetini sürdürebilmek, firmamızın kaliteli hizmet anlayışının göstergesidir.

Ems Makine sürdüregeldiği başarı ve kalite standardının devamını teminen, üstlendiği projeleri;

- Ulusal ve uluslararası yasa ve yönetmeliklere uygun çalışarak,
- Gelişmiş teknikler uygulayarak,
- Kaliteli malzeme ile birinci sınıf işçilik kullanarak zamanında ve yüksek kalite ile bitirmeyi hedeflemektedir.